Обміняти або повернути товар можна протягом 14 днів, не рахуючи дня купівлі, відповідно до Закону України “Про захист прав споживачів”.

Для оформлення повернення необхідно мати при собі паспорт, документ, що підтверджує покупку, і товар.

Повернення товару можливе в таких випадках:

  • Товара нет в перечне товаров, не подлежащих обмену и возврату (постановление Кабинета Министров Украины N 172 от 19.03.94)
  • Товар сохранился в том же виде, в котором его приобретали
  • Программное обеспечение не подвергалось изменениям
  • Товар полностью укомплектован
  • Сохранены все ярлыки и заводская маркировка и гарантийные пломбы
  • Товар не был в эксплуатации Вами или до Вас более 14 дней

Термін повернення коштів

Повернення коштів здійснюється в термін, до 10 робочих днів з моменту отримання нами товару.

Шановні Клієнти!

На практиці, дані правила повернення означають наступне – Купуючи продукцію компанії “CNC Machines UA”, Ви маєте можливість повернути її, протягом 14 днів за умови, що ви її не експлуатували. Під експлуатацією розуміється здійснення обробки матеріалу на верстаті. Розпакування, підключення, холості прогони експлуатацією не є – Ви маєте змогу повноцінно протестувати нашу продукцію, перед ухваленням рішення про повернення.

Упаковка продукції не має значення. Ви можете розпакувати нашу продукцію, на можливість повернення це не вплине. Пошкодження, завдані нашій продукції в процесі доставки транспортною компанією – так само не можуть бути підставою для відмови в поверненні. Однак, просимо Вас звертати увагу на такі моменти:

  • У разі порушення цілісності пакування (розірваної стрейч-плівки), необхідно перевірити комплектацію продукту до приймання від транспортної компанії – наші менеджери допоможуть Вам переконатися, що всі елементи, які входять до комплекту постачання, до Вас прибули;
  • У разі незначних пошкоджень під час доставки (найчастіше, транспортні компанії можуть пошкодити вентилятори охолодження двигунів), просимо Вас здійснити фото-фіксацію таких пошкоджень – наша сервісна служба надішле Вам усі необхідні запчастини без додаткової оплати з Вашого боку;
  • У разі значних пошкоджень, завданих нашій продукції під час доставки – просимо Вас зафіксувати пошкодження на фото і не забирати продукт у транспортної компанії. Зв’яжіться з нашим менеджером, який за фото оцінить ушкодження і спільно з Вами ухвалить рішення – повертати продукт на виробництво, або усувати пошкодження на території клієнта. Огляд продукту при отриманні – позбавить нас з Вами додаткових витрат, у разі, якщо продукт пошкоджений з вини транспортної компанії.
  • У разі, якщо Ви прийняли рішення здійснити повернення – зверніть увагу, що доставка здійснюється за рахунок покупця. Рекомендуємо Вам обговорити ситуацію, що склалася, з нашим менеджером – можливо, спільно з Вами, ми знайдемо рішення, що задовольняє обидві сторони.

У висновку, хочемо зазначити, що понад 6 років відвантажуємо наші продукти транспортними компаніями по всій країні. Понад 700 верстатів доставили нашим клієнтам цілими й неушкодженими, і тільки в 3-х випадках нам довелося звертатися в транспортну компанію з претензією.

Сподіваємося, що в процедурі повернення не виникне необхідності, але якщо така необхідність виникла – зробимо все можливе, щоб про співпрацю з нами, у Вас залишилися тільки позитивні емоції.