12 місяців

Гарантія на верстати з ЧПК

Будучи виробником, ми з особливою увагою підходимо до питання якості нашої продукції, тому ми даємо гарантію 1 рік на нашу продукцію. Перед відправленням клієнту, кожен ЧПК верстат проходить тестування. Наші фахівці перевіряють усі функції та режими роботи пристроїв.

У разі виникнення несправності в період гарантійного терміну, ми зробимо все необхідне, щоб наші клієнти залишилися задоволені сервісом.

Гарантія не поширюється на такі несправності:

  • Пошкодження і дефекти, заподіяні клієнтом (подряпини, тріщини, вм’ятини, відколи, інші ознаки удару або сліди залиття рідиною), що вплинули на працездатність і не були зафіксовані в момент придбання.
  • Пошкодження, спричинені недбалою експлуатацією, що суперечить рекомендаціям, описаним у керівництві користувача.
  • Пошкодження, спричинені неналежними умовами в робочому приміщенні (високий ступінь запиленості, накопичення статистичної електрики, температура і відносна вологість, відмінні від нормативних), які впливають на працездатність.
  • Пошкодження, спричинені: невідповідністю параметрів живильних кабельних мереж; нестабільною вхідною напругою; відсутністю заземлення; неправильним під’єднанням до електромережі.